HTC One M8 Cep Telefonu Tanıtımı

6
0

M8 ÇOK BAŞARILI

Telefon sektöründe bir çok marka artık üstün üretim ve özellikler sunmakta. Günden güne yeni markaların çıkardığı telefonlar oldukça kullanışlı ve şık hale gelmiş durumda. Bu telefonlardan biri de HTC One M8. Şık tasarımı, telefonda bulunan özellikleriyle kendini; “Bu sektörde ben de varım.” dedirtti. Yeni kasa % 90 metalden oluşmakta. Müthiş bir görünüşe sahip olan bu telefondan gözünüzü almanız nerdeyse imkansız. HTC One‘ın bir diğer öne çıkan özelliği ise microSD Slotu’nun 128GB’a kadar olan kartları destekliyor olması. Gelin şimdi diğer özelliklerine maddeler halinde bakalım.

Çift Kamera:  HTC One‘ın en önemli özelliği, kamerası. Düşük ışıkta iyi görüntüler elde etmekle kalmayıp çok sağlam bir sisteme de sahip durumda. Ana kameranın üzerine monte edilmiş olan derinlik sensörü ise diğer bir ayrıntısı.

htc-m8-cep-telefonu

Gelişmiş BoomSound: Hoparlörleri oldukça iyi dizayn ve ses kalitesine sahip. Sesler oldukça temiz çıkıyor. Bu sayede bas ve vokalleri en üst seviyeye getirseniz dahi seste hiç bir bozulma meydana gelmemektedir.

Performans: Android 4.4.2 işletim sistemiyle gelen HTC One, Snapdragon 801 işlemci ve 2GB RAM’iyle çok akıcı bir arayüz sunuyor.

Fitbit Uygulaması: Bu uygulama ile adımlarınızı sayabiliyor ve çeşitli bilgileri hoş bir ara yüzle siz kullanıcılarına sunuyor.

Evet, HTC One M8 özellikleri bunlar. Siz de bu şık tasarımlı ve kullanışlı telefonun sahibi olmak isterseniz telefonculara giderek temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız VPN Banka Bilgilerinizi Kopyalayabilir başlıklı makalemizi okudunuz mu?

YORUM YAPILMAMIŞ

BİR YORUM YAPIN